CONCURENTI INSCRISI

 

1. TEATRU

.............................................................

2. CREATIE LITERARA

ADRIAN IONESCU - 14 ANI, BUCURESTI ( eseu propriu )

3. DANS

Solo

ALEXA - 11 ANI, TIMISOARA

OSMAN VIRLAN - 15 ANI, CONSTANTA

Trupe

Trupa FRESH - AGIGEA

4. MULTI-TALENT

ALEXA - 11 ANI, TIMISOARA ( gimnastica ritmica )

Trupa FRESH - AGIGEA ( moment de dans )

5. VOCEA DE AUR, ARGINT, BRONZ

BIANCA CIJU - 13 ANI, CONSTANTA

6. TROFEUL TROFEELOR

ADRIAN IONESCU - 14 ANI, BUCURESTI

ANDREI TUDOR - 15 ANI, CONSTANTA

7. GENERATIA DE AUR

ADRIAN IONESCU - 14 ANI, BUCURESTI

8. REMEMBER

DIANA DOBINDA - 26 ANI, BUCURESTI

9. POPULARITATE

.............................................................

10. ULTRA FRESH

.............................................................

11. SCAUNE INTOARSE

.............................................................

12. DUETE

ADRIAN IONESCU & ANDREI TUDOR - 14 & 15 ANI, BUCURESTI - CONSTANTA

DIANA DOBINDA & MARIA PASCU - 26 & 25 ANI, BUCURESTI - SLATINA

13. SHOW

LADY V - 4 ANI, BUCURESTI ( teatru )

OSMAN VIRLAN - 15 ANI, CONSTANTA ( dans )

Trupa FRESH - AGIGEA ( dans )

14. EUROVISION

.............................................................

15. POP ROMANESC

MARIA FLORENTINA PIRNAU - 10 ANI, OVIDIU

16. POP INTERNATIONAL

ANDREI TUDOR - 15 ANI, CONSTANTA

GEORGE MITACHE - 23 ANI, TULCEA

17. POPULARA

MARIA PASCU - 25 ANI, SLATINA

18. ETNO

MARIA PASCU - 25 ANI, SLATINA

19. MUZICA INSTRUMENTALA

.............................................................

20. CREATIE MUZICALA

.............................................................

21. MUZICA VOCALA CLASICA

.............................................................

22. LASA-MI TOAMNA POMII VERZI

.............................................................

23. TOAMNA SE NUMARA BOBOCII

.............................................................

24. PRICHINDEI ( 3 - 8 ANI )

LADY V - 4 ANI, BUCURESTI ( canta )

25. CE MICA-I VACANTA MARE

LADY V - 4 ANI, BUCURESTI ( canta )

26. RAPSODII DE TOAMNA

.............................................................

27. MISS " ARCA LUI NOE "

ALEXA - 11 ANI, TIMISOARA ( moment artistic : dans )

28. MISTER " ARCA LUI NOE "

.............................................................

29. CANTECE DE TOAMNA

.............................................................

30. VOCI DE TOAMNA

.............................................................

31. BARCA TALENTELOR

.............................................................

32. VIDEOCLIP

.............................................................

33. ACAPELLA

.............................................................

34. ZODIACUL TALENTELOR

Leu

ALEXA - 11 ANI, TIMISOARA ( moment de dans )

Balanta

ADRIAN IONESCU - 14 ANI, BUCURESTI ( va canta )

35. DUELUL MINI-VEDETELOR

.............................................................

 





 

Copyright 2017. Design by Flash Templates

Privacy Policy | Terms of Use |