Program de concurs



Ziua I - Sambata - 1 SEPTEMBRIE 2018

9.00 - 10.00 - Intalnire la scena cu concurentii ( detalii tehnice, intrebari, incarcat negative de pe stick etc )

10.00 - 11.00 - CONCURS - CREATIE MUZICALA

11.00 - 11.10 - CONCURS - MUZICA VOCALA CLASICA

11.10 - 11.20 - CONCURS - MUZICA INSTRUMENTALA

11.20 - 11.30 - CONCURS - TEATRU

11.30 - 11.40 - CONCURS - CREATIE LITERARA

11.40 - 11.50 - CONCURS - TOAMNA SE NUMARA BOBOCII

11.50 - 12.00 - CONCURS - ACAPELLA

12.00 - 13.00 - PAUZA + Intalnire la scena cu concurentii de la celelalte sectiuni de sambata ( detalii tehnice, intrebari, incarcat negative sau piese de pe stick etc )

13.00 - 13.30 - CONCURS - VOCEA DE AUR, ARGINT, BRONZ

13.30 - 13.45 - CONCURS - TROFEUL TROFEELOR

13.45 - 14.00 - CONCURS - SHOW

14.00 - 15.00 - CONCURS - POP ROMANESC

15.00 - 15.15 - CONCURS - LASA-MI TOAMNA POMII VERZI

15.15 - 15.30 - CONCURS - PRICHINDEI ( 3 - 8 ANI )

15.30 - 16.00 - CONCURS - RAPSODII DE TOAMNA

16.00 - 16.30 - CONCURS - CE MICA-I VACANTA MARE

16.30 - 17.00 - CONCURS - GENERATIA DE AUR

17.00 - SE ANUNTA CASTIGATORUL SECTIUNII POPULARITATE ( VOT ONLINE )

17.00 - 18.00 - RECITALURI

18.00 - 19.00 - GALA LAUREATILOR ( toti concurentii urca pe scena pe tot parcursul GALEI  ) + CONCURS - VIDEOCLIP ( asteptam sa se intunece )



Ziua a II-a - Duminica - 2 SEPTEMBRIE 2018

9.00 - 10.00 - Intalnire la scena cu concurentii ( detalii tehnice, intrebari, incarcat negative sau piese de pe stick, instalat instrumente pe scena etc )

10.00 - 10.30 - CONCURS - ETNO

10.30 - 11.30 - CONCURS - POPULARA

11.30 - 11.50 - CONCURS - VOCI DE TOAMNA

11.50 - 12.00 - CONCURS - DUELUL MINI-VEDETELOR

12.00 - 13.00 - PAUZA + Intalnire la scena cu concurentii de la celelalte sectiuni de sambata ( detalii tehnice, intrebari, incarcat negative sau piese de pe stick etc )

13.00 - 13.15 - CONCURS - EUROVISION

13.15 - 13.30 - CONCURS - DANS

13.30 - 14.00 - CONCURS - POP INTERNATIONAL

14.00 - 15.00 - CONCURS - MISS + MISTER " ARCA LUI NOE "

15.00 - 15.15 - CONCURS - ZODIACUL TALENTELOR

15.15 - 15.30 - CONCURS - MULTI TALENT

15.30 - 15.45 - CONCURS - SCAUNE INTOARSE

15.45 - 16.00 - CONCURS - DUETE

16.00 - 16.15 - CONCURS - ULTRA FRESH

16.15 - 16.30 - CONCURS - CANTECE DE TOAMNA

16.30 - 16.45 - CONCURS - REMEMBER

16.45 - 17.00 - CONCURS - BARCA TALENTELOR

17.00 - 18.00 - RECITALURI

18.00 - 19.00 - GALA LAUREATILOR ( toti concurentii urca pe scena pe tot parcursul GALEI  )



ATENTIE !

Pentru fiecare sectiune, intrarea in concurs se face in ordine alfabetica !

VA RUGAM SA FITI LA SCENA CU O ORA INAINTE DE SECTIUNEA LA CARE CONCURATI !

MULTUMIM !

 

Copyright 2017. Design by Flash Templates

Privacy Policy | Terms of Use |