Program de concurs



Ziua I - VINERI - 30 AUGUST 2019

9.00 - 10.00 - Intalnire la scena cu concurentii ( detalii tehnice, intrebari, incarcat negative de pe stick etc )

10.00 - 10.10 - CONCURS - LASA-MI TOAMNA POMII VERZI

10.10 - 10.20 - CONCURS - PRICHINDEI ( 3 - 8 ANI )

10.20 - 10.30 - CONCURS - RAPSODII DE TOAMNA

10.30 - 10.40 - CONCURS - CE MICA-I VACANTA MARE

10.40 - 11.00 - CONCURS - GENERATIA DE AUR

11.00 - 11.20 - CONCURS - ZODIACUL TALENTELOR

11.20 - 11.30 - CONCURS - SCAUNE INTOARSE

11.30 - 11.40 - CONCURS - MUZICA VOCALA CLASICA

11.40 - 12.00 - CONCURS - MUZICA INSTRUMENTALA

12.00 - 12.20 - CONCURS - TEATRU

12.20 - 12.30 - CONCURS - CREATIE LITERARA

12.30 - 12.40 - CONCURS - TOAMNA SE NUMARA BOBOCII

12.40 - 12.50 - CONCURS - ACAPELLA

12.50 - 13.00 - CONCURS POPULARITATE

13.00 - 14.00 - PAUZA + Intalnire la scena cu concurentii de la celelalte sectiuni de sambata ( detalii tehnice, intrebari, incarcat negative sau piese de pe stick etc )

14.00 - 15.00 - CONCURS - POP ROMANESC

15.00 - 15.30 - CONCURS - VOCEA DE AUR, ARGINT, BRONZ

15.30 - 15.45 - CONCURS - TROFEUL TROFEELOR

15.45 - 16.00 - CONCURS - SHOW

16.00 - 18.00 - RECITAL  " EMENTI STAR ACADEMY "

18.00 - 19.00 - GALA LAUREATILOR ( toti concurentii urca pe scena pe tot parcursul GALEI  )

19.00 - CONCURS - VIDEOCLIP ( asteptam sa se intunece )

19.00 - 20.00 - RECITALURI



Ziua a II-a - SAMBATA - 31 AUGUST 2019

9.00 - 10.00 - Intalnire la scena cu concurentii ( detalii tehnice, intrebari, incarcat negative de pe stick etc )

10.00 - 10.10 - CONCURS - ULTRA FRESH

10.10 - 10.20 - CONCURS - CANTECE DE TOAMNA

10.20 - 10.30 - CONCURS - REMEMBER

10.30 - 10.40 - CONCURS - BARCA TALENTELOR

10.40 - 10.50 - CONCURS - ETNO

10.50 - 11.30 - CONCURS - POPULARA

11.30 - 12.30 - CONCURS - CREATIE MUZICALA

12.30 - 12.40 - CONCURS - MULTI TALENT

12.40 - 12.50 - CONCURS - VOCI DE TOAMNA

12.50 - 13.00 - CONCURS - DUELUL MINI-VEDETELOR

13.00 - 14.00 - PAUZA + Intalnire la scena cu concurentii de la celelalte sectiuni de sambata ( detalii tehnice, intrebari, incarcat negative sau piese de pe stick etc )

14.00 - 15.00 - CONCURS - POP INTERNATIONAL

15.00 - 16.00 - CONCURS - MISS + MISTER " ARCA LUI NOE

16.00 - 16.30 - CONCURS - EUROVISION

16.30 - 16.45 - CONCURS - DANS

16.45 - 17.00 - CONCURS - DUETE

17.00 - 18.00 - RECITAL  " EMENTI STAR ACADEMY "

18.00 - 19.00 - GALA LAUREATILOR ( toti concurentii urca pe scena pe tot parcursul GALEI  )

19.00 - 20.00 - RECITALURI



ATENTIE !

Pentru fiecare sectiune, intrarea in concurs se face in ordine alfabetica !

VA RUGAM SA FITI LA SCENA CU O ORA INAINTE DE SECTIUNEA LA CARE CONCURATI !

MULTUMIM !

 

Copyright 2017. Design by Flash Templates

Privacy Policy | Terms of Use |